Silvestr 2019/2020

Přijímáme rezervace na Silvestrovský týden nebo samotný Silvestr 2019/2020. Pro rezervaci nás prosím kontaktujte telefonem či e-mailem nebo pomocí kontaktního formuláře.

Ceník Rekreačního areálu Horalka - Silvestrovský týden 2019/2020.

Silvestr na Horalce Silvestr na Horalce Silvestr na Horalce Silvestr na Horalce

Nový osobní výtah na Sněžence

V budově Sněženky jsme vybudovali nový osobní výtah z přízemí k pokojům v 1. patře. Tím jsme výrazně zkvalitnili pohyb ubytovaných osob do 1.patra, včetně vozíčkářů. Zároveň jsme zde upravili speciální pokoj pro vozíčkáře, nebo těžce postižené osoby.

Svatby v přírodě

V dnešní době jsou moderní svatby v přírodě. Takovou svatbu Vám připravíme i na Horalce. Vždyť okolní příroda k tomu vybízí a navíc Vám komplexní vybavenost areálu umožní i maximální vyžití.

Parkoviště pro karavany

Připravili jsme pro Vás parkovací místa pro karavany s možností napojení el.energie i odpadu. Můžete využít sociální zázemí Horalky, restaurační stravování i další společenskou vybavenost Horalky.

Cena stání: 250,-Kč/den/karavan + reálně spotřebovaná el. energie.

Přijeďte se vzdělávat

Již 29.ročník „Akademického týdne“ se uskuteční ve dnech 27.7 – 4.8.2019 u nás na Horalce. Budou Vás čekat zajímavé přednášky a pohledy z hlediska filozofie, psychologie, historie a přírodních věd. Dále koncerty, filmy, výstavy, večerní posezení a jiné. (více na www.akademicketydny.cz)

Kačenka Vás vítá

Všimněte si, že před hlavním vchodem do Horaky Vás vítá „Kačenka“, vládkyně „kačenčiných hor“. Jejím domovem bylo Vrchmezí a k nám do Sněžného chodívala do č.p.1 navštěvovat kořenářku Horalku. Nasbírejte si i Vy známé bylinky v okolí areálu a blízkého Vrchmezí.

Kačenka Vás vítá