Silvestr 2017/2018

Přijímáme rezervace na Silvestrovský týden nebo samotný Silvestr 2017/2018. Jako každý rok Vás na Horalce čeká bohatý Silvestrovský program. Pro rezervaci nás prosím kontaktujte telefonem či e-mailem nebo pomocí kontaktního formuláře.

Ceník Rekreačního areálu Horalka - Silvestrovský týden 2017/2018.

Silvestr na Horalce Silvestr na Horalce Silvestr na Horalce Silvestr na Horalce

Zvířetník

Horalka myslí i na ty nejmenší. Vybudovali jsme pro ně zvířetník, který slouží pro chov ptactva a drobných zvířat.

Zvířetník je součástí vycházkové a naučné stezky. Jedná se o celodřevěnou chaloupku o ploše 70 m2. V čelní a v postraní části jsou umístěny voliéry pro drůbež, králíky a hlavně pro ptactvo. Vnitřní část je výceúčelová a v období sněhu slouží k ustájení koz, ovcí a některých králíků. Je napojena na přesouvatelné výběhy pro pastvu zvířat. Na požádání je možno zorganizovat krátkou besedu o jednotlivých druzích chovaných zvířat a to s místním chovatelem. U něho lze rovnéž dohodnout návštěvu a besedu v jeho chovatelském prostoru.

Děti tak mají jedinečnou možnost pozorovat přirozené chování jednotlivých zvířat přímo ve vyhrazených prostorech rekreačního areálu Horalka.

Zvířetník Zvířetník Zvířetník

Párty stan

Ti, co upřednostňují pobyt venku, mají možnost využít náš obří párty stan, který je Vám k dispozici od dubna do října. Je vybaven uzamykatelnou šatnou, dřevěnou podlahou o ploše 90 m2. Má odnímatelnou čelní stěnu. Lze ho využívat např. ke všem druhům sportovních i tanečních akcí apod.

Párty stan Párty stan Párty stan

Tipy na výlety v blízkém okolí

Okres Rychnov nad kněžnou a Orlické hory ve kterém se nachází Rekreační areál Horalka nabízí celou řadu zajímavých míst k návštěvě a vzdělání. Navštívit můžete zámky, zříceniny, sakrální památky, muzea, koupaliště...

Cyklotrasy Orlických hor

V současné době můžete při svých návštěvách Horalky využít osvědčených cyklotras, ke kterým si můžete z našich stránek stáhnout i potřebné mapové zobrazení.