Ubytování

V našem areálu máme pro Vás připraveny pokoje v různých kategoriích za příznivé ceny.

  • V historické hlavní budově Horalky jsou dvoulůžkové a vícelůžkové pokoje, každý s vlastním sociálním zařízením. Ve 2.patře je část pokojů se společným sociálním zařízením.
  • V budově Sněženky jsou rovněž dvojlůžkové i vícelůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Budova je vybavena výtahem pro pohybově postižené osoby.
  • Chatičky jsou vhodné pro rodinnou rekreaci s dětmi, nebo pro seniory. Mají vlastní sociální zařízení, kuchyňku s lednicí, mikrovlnkou a se základním kuchyňským náčiním, obývací místnost v přízemí, dvě ložnice v patře. Jsou umístěny v klidné části areálu, před chatičkou je posezení.
  • Bungalovy slouží pro nenáročné ubytování, ubytování sportovních a turistických skupin. Součástí je nově vybudované společné sociální zařízení, k občerstvení je možno využívat přilehlé típí se stolovým vybavením.
  • Apartmánová „Chaloupka bylinkářky Horalky“ je umístěna v klidové zóně, má plně vybavené propojené dvě místnosti typu garsonky. Je vhodná pro náročnější klientelu, která touží po klidu a samostatnosti.
  • Stání pro karavany je zřízeno v horní části areálu, má přívody elektřiny a vody, možné napojení na kanalizaci. Lze využívat společné sociální zařízení v přízemí Sněženky.
Rekreační areál Horalka Rekreační areál Horalka Rekreační areál Horalka Rekreační areál Horalka Rekreační areál Horalka Rekreační areál Horalka Rekreační areál Horalka Rekreační areál Horalka